Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki

Nas 12osob (!) (11chlopa+1 kobieta); zaznaczamy swoja obecnosc krotkim dopingiem. Miejscowych widzow ok 100, kibicow trudno powiedziec, bo praktycznie wszyscy to same dziadki, ktore pare razy cos tam krzykna.

Czytaj więcej...

Grab Janówka - Wigry II Suwałki

Od nas 3 autka skromnie zbieramy się w ciągu kilku godzin, i ruszamy w 16 osób do Janówki.Na meczu łącznie może z 40 widzów,może ciut więcej, stadion to boisko szkolne czyli kolejny plus tego dnia, mecz oglądamy do pierwszej połowy po czym zawijamy się aby zdążyc na mecz Wigier ze Zniczem.

Czytaj więcej...

(PP) Wigry II Suwałki – Sparta Augustów

Na bocznym boisku jesteśmy w 25 osób. Wygrywamy 3-1. Sparty całe nic. Zimno.

Ruch Wys. Mazowieckie - Wigry Suwałki

Nas w Wysokim 50os ( tyle dostalismy biletow). wywieszamy 3 duze flagi i prowadzimy dobry doping.w drugiej polowie rzucamy serpentyny i konfetti. nic sie nie dzialo. miejscowych brak.

GKS Stawiski – Wigry II Suwałki

Po drodze do Łomży (na mecz ŁKS - Granica) zaliczamy też 15 minut meczu rezerw. Obecność zaznaczamy okrzykami.

Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki

Nas 4 osoby. Mimo zamkniętego stadionu wchodzimy dzięki uprzejmości Resovii.

Wigry II Suwałki - GKS Stawiski

Nas 20 osób, ogólnie zajebisty klimat, trochę piździło ale od teraz będziemy na rezerwach regularnie. Do następnego.

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki

Puszcza Niepolomice-Wigry Suwalki (od nas 4osoby, bez przygod, mlyna miejscowych brak, moze ze 2-3osoby z miejscowych w szalach).

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews