Pierwsza porażka Wigier. Zmarnowane stu procentowe okazje w I połowie zemściły się. Tracimy bramki po kontrowersyjnym karnym oraz jednej z kontr gości. Ta porażka musi działać mobilizująco. Walczyć Wigry walczyć!

Na meczu z ŁKS-em zbieramy się w ok 200 osób. Na płocie wywieszamy kilka flag. W pierwszej połowie spotkania prezentujemy napis z transów na 2 kijach ULTRAS WIGRY, dodatkowo nad głowami unosimy oldschoolowe malowane transparenty przedstawiające różne motywy kibicowskie. Zaś w drugiej części meczu robimy biało - niebieskie flagowisko w towarzystwie transparentów.
Goście zawitali do Suwałk w ok 130-140 osób w tym liczne wsparcie swoich ziomków. Prezentują flagi na kijach i odpalają strobo.